Jsme rádi, že jste nás navštívili, a doufáme, že naplníme vaše představy o všem, co hledáte!

o nás

tovarna

Vedoucí celého závodu je moudrá sova Sofie, která vše vymýšlí, řídí a dohlíží na to, aby všechny naše výrobky byly v souladu s naším posláním: přinášet Vašim dětem radost, aby si s nimi užívaly velkou zábavu a zářily úsměvem po dlouhá léta při jejich používání, osobním rozvoji a hraní!

sefova
 
Sofie dohlíží na výběr materiálů, aby byly používány jen ty nejlepších kvalit a splňovaly ta nejpřísnější kritéria pro výrobky pro děti. Hlídá výrobu, aby vše bylo zpracováno s maximální precizností, dle příslušných norem, kvalitně a s láskou k tomu, co šikovné ruce našich skvělých lidí ve výrobě nakonec vytvoří.
 
Sofie se snaží, aby všechny výrobky a hračky byly maximálně funkční a měly nadčasový design i zpracování. Ekologičnost výroby a výrobků je samozřejmostí, protože Sofie vybírá jen plně recyklovatelné materiály. Pro vývoj a testování hraček má Sofie vlastní tým poradců složených nejen z odborníků na slovo vzatých ale i, a to především, z „malých špuntů“, kteří jí dávají nejen skvělé nápady na nové výrobky, ale i tu nejlepší zpětnou vazbu na to, co je zapotřebí vylepšit. 
 
A samozřejmě se také stará o to, aby se naše výrobky - tedy hračky - dostaly až k samotným dětem.
Sofie je prostě ta nejlepší a nejmoudřejší šéfová na světě!
 
 

lupa

 

ERUDICE, ZKUŠENOSTI, ODBORNOST

Při vývoji našich výrobků využíváme vlastních mnohaletých zkušeností s prací s dětmi v nejrůznějších formách a podobách, také úzce spolupracujeme s odborníky na vývojovou psychologii, psychologii her a učení, motoriku a zdravý pohyb dětí. Součástí našeho expertního týmu je samozřejmě i super tým „malých špuntů“, kteří hýří nápady a jsou těmi nejlepšími kritiky v procesu vývoje a výroby.

 

NEJLEPŠÍ MATERIÁLY PRO NEJLEPŠÍ DĚTI

K výrobě našich produktů používáme jen ty nejlepší materiály (vyrobené v EU), nejvyšších kvalit, které splňují ta nejpřísnější kritéria a nařízení pro výrobky pro děti. Hlásíme se k odpovědnosti za naše životní prostředí a k ochraně přírody, a proto používáme jen plně recyklovatelné materiály.
 
U NÁS PRACUJÍ ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY
Jde o projekt společnosti Funmakers s.r.o. - továrny na radost a zábavu, která dává pracovní příležitosti lidem s nejrůznějšími zdravotními hendikepy a omezeními a snaží se jim práci přizpůsobit tak, aby i oni měli možnost normálně pracovat a aby se cítili plnohodnotnou součástí naší společnosti. Díky precizní a náročné ruční práci našich skvělých lidí - tedy díky "zlatým českým ručičkám" - vznikají všechny produkty značky Funsofia.

 

zlate

 
 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem